Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Sweet Lily to see 34 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Sweet Lily a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Sachsen-Anhalt
- Halle (Saale)
- Sweet Lily
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 42 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 100DD |
| Body type | Very curvy |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| Age | 42 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 100DD |
| Body type | Very curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 100kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Short |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Very large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 50 |
| Languages | Deutsch |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Not available |
| Anal sex | BDSM |
| Blowjob | Titty fuck |
| Dominatrix | Dominant |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Humiliation |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Bondage games active | Fetish |
| Fisting | Fingering |
| Photo/video recordings | French active |
| French passive | Facesitting |
| Full body massage | Facial |
| Vaginal sex | Testicles lick |
| Intimate massage | Cuddle |
| Lack, leather and latex | Nipple games |
| Pee active | Pee passive |
| Nuru massage | Whip |
| Penis and testicular torture | Pet Play |
| Po massage | Role play |
| Toys | Strap-on |
| Striptease | Tantra massage |
| Telephone sex | Toilet education active |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
