Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Der_Lecker1 to see 4 exclusive photos and 1 exclusive videos
Send a Tip
send Der_Lecker1 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Der_Lecker1
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.



| Age | 38 |
| Height | 181cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!


Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| 1 Hour | - | €80 |
| 2 Hours | - | €160 |
| 3 Hours | - | €240 |
| 4 Hours | - | €320 |
| Overnight | - | €600 |
| Age | 38 |
| Height | 181cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Outcall |
| Pubic hair | Trimmed |
| Weight | 69kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Short |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Dress size | 48 |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Not available |
| Tuesday | Not available |
| Wednesday | Not available |
| Thursday | Not available |
| Friday | Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon |
| 69 | Anus lick |
| Bath/Shower | Choking |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominant | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Extra long prelude |
| Fat Admirer | Bondage games active |
| Bondage games passive | Fingering |
| French active | French passive |
| Facesitting | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Cuddle | Masturbation |
| Nipple games | Visits |
| Po massage | Rimjob active |
| Rimjob passive | Role play |
| Special requests on request | Spanking active |
| Toys | Overnight guest |
| View all | |
No reviews have been given yet.
