Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of β¨πβ¨πβ¨πβ¨Susi Piercing Lady β¨πβ¨πβ¨πβ¨ to see 116 exclusive photos and 19 exclusive videos
Send a Tip
send β¨πβ¨πβ¨πβ¨Susi Piercing Lady β¨πβ¨πβ¨πβ¨ a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Bayern
- AltΓΆtting
- β¨πβ¨πβ¨πβ¨Susi Piercing Lady β¨πβ¨πβ¨πβ¨
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.



β¨πβ¨πβ¨πβ¨Susi Piercing Lady β¨πβ¨πβ¨πβ¨
VerifiedTΓΆging a. Inn
Last online: 2 days ago| Age | 55 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75C |
| Body type | Medium |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!


Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | β¬120 | - |
| 1 Hour | β¬200 | - |
| 2 Hours | β¬350 | β¬400 |
| 3 Hours | β¬500 | β¬600 |
| 4 Hours | β¬650 | β¬800 |
| Overnight | β¬1800 | β¬2000 |
| Age | 55 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75C |
| Body type | Medium |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 62kg |
| Orientation | Bi-interested |
| Ethnicity | Other |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Short |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | Many |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 40 |
| Hip size | 98 |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon |
| Tuesday | Not available |
| Wednesday | Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Anal sex |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Doggy | Double penetration |
| Threesome (2 women) | Deep throat |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Foot fetish | Fingering |
| Photo/video recordings | French active |
| French passive | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Testicles lick |
| Hostess | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee active | Pee passive |
| Po massage | Rimjob active |
| Rimjob passive | Special requests on request |
| Striptease | Overnight guest |
| Vacation accompaniment | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.
