We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Manage cookies Leave
- Deutschland
- NEU! Mia im HAUS HERZ-DAME
500 characters left
NEU! Mia im HAUS HERZ-DAME
Available todayTönisvorst Industriestr. 2a
| Age | 28 |
| Height | 163cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75A |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall |
| View all View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
Working hours
| Monday | Morning, Afternoon, Evening |
| Tuesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Wednesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Thursday | Morning, Afternoon, Evening |
| Friday | Morning, Afternoon, Evening |
| Saturday | Morning, Afternoon, Evening |
| Sunday | Not available |
Location
Services
| Bath/Shower | Double penetration |
| Threesome (2 women) | Deep throat |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Französisch aktiv | Französisch passiv |
| Full body massage | Vaginal sex |
| Cum on body | Masturbation |
All features
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 48kg |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Tattoos | Visible |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 34 |
About me
FESTNETZ: 02151-9428123
AUCH WHATSAPP MÖGLICH:
0176-55097272
Mein unvergesslich, erotischer Körper wird dein Herz schneller
schlagen lassen und dich zu ungeahnter Ekstase führen.
Ich bin voll erotischer Raffinesse, fantasievoll, versa*t,
aber auch leidenschaftlich und romantisch.
Lass dich von mir ins Reich der Sinne verführen und bezaubern.
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
REVIEWS
No reviews have been given yet.
Other Ads

