Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Gina200 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Gina200 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Gina200
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 36 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | A |
| Body type | Slim |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €80 | €140 |
| 1 Hour | €150 | €210 |
| 2 Hours | €300 | €360 |
| 3 Hours | €400 | €460 |
| 4 Hours | €525 | €585 |
| Overnight | €750 | €800 |
| Age | 36 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | A |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 60kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Long |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | Visible |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| Languages | German, English, Spanish |
| View all | |
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Spit on |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Dirty talk |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Dildo games active |
| Dildo games passive | Humiliation |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Photo/video recordings | French active |
| French passive | Full body massage |
| Soulful sex | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Hostess | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Lack, leather and latex | Masturbation |
| Nipple games | Pee active |
| Whip | Penis and testicular torture |
| Po massage | Rimjob passive |
| Role play | Soft-Dominate Games |
| Special requests on request | Spanking active |
| Toys | Striptease |
| Telephone sex | Overnight guest |
| Untouchable | Vacation accompaniment |
| View all | |
