We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Manage cookies Leave
- Deutschland
- Ana Ludivico
Â
500 characters left
Ana Ludivico
VERIFIEDMartinsviertel, Altstadt-Nord, Cologne
| Age | 27 |
| Height | 179cm |
| Nationality | Spain |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | 80A |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
| View all View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
Prices
| Incall | Outcall | |
| 1/2 Hour | - | €100 |
| 1 Hour | - | €200 |
Working hours
| Monday | Morning, Afternoon, Evening |
| Tuesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Wednesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Thursday | Morning, Afternoon, Evening |
| Friday | Morning, Afternoon, Evening |
| Saturday | Morning, Afternoon, Evening |
| Sunday | Morning, Afternoon, Evening |
Location
Services
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Spit on |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Doggy | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Extra long prelude | Fat Admirer |
| Foot fetish | Fingering |
| Französisch aktiv | Französisch passiv |
| Facesitting | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Testicles lick |
| Hostess | Cum on body |
| Cuddle | Lesbian games |
| Masturbation | Nipple games |
| Visits | Po massage |
| Rimjob passive | Soft-Dominate Games |
| Toys | Striptease |
All features
| Pubic hair | Partially shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 69kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Tiny |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 40 |
| Hip size | 110 |
| Languages | German, English, Spanish |
About me
Heyyy du… ich bin Ana, und wenn du nach einer unvergesslichen Zeit suchst – dann bist du hier genau richtig Was dich erwartet:
Eine leidenschaftliche, natürliche Schönheit. Ich bin ca 1,79 und braunhaarig mit braunen Augen
Spielbereit & experimentierfreudig (natürlich nur im einvernehmlichen Rahmen)
100% Hingabe, ob zärtlich, wild oder ganz nach deinen Wünschen… Hauptsache, du gehst mit einem Lächeln.
Schreib mir und überzeug dich selbst
Ich biete dir alles außer kinky kram und nichts in mir ohne Schutz.
Noch zur Info: Ich bin trans und post-Op, mein Arsch steht zur freien Verfügung, aber vorne lass ich nur Finger rein.
Ich bin gespannt, was wir zusammen anstellen werden. 😘
Ah, ich bin nicht besuchbar.
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
REVIEWS
No reviews have been given yet.
Other Ads

