Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Josie Hübscher Arsch to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Josie Hübscher Arsch a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Sachsen
- Mittelsachsen
- Josie Hübscher Arsch
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 41 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Brazil |
| Gender | Female |
| Bra size | 90EE |
| Body type | Curvy |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €150 | €250 |
| 1 Hour | €150 | €200 |
| 2 Hours | €250 | €300 |
| 3 Hours | €350 | €400 |
| 4 Hours | €450 | €500 |
| Overnight | €700 | €800 |
| Age | 41 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Brazil |
| Gender | Female |
| Bra size | 90EE |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 58kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Latin American |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Hazelnut |
| Skin colour | Brown |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 44 |
| Hip size | 106 |
| Languages | German, English, Spanish |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Bath/Shower |
| BDSM | Blowjob |
| Titty fuck | CBT |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Deep throat |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Foot fetish | Bondage games active |
| Fetish | Fingering |
| Photo/video recordings | French active |
| Facesitting | Full body massage |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Hostess | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Lack, leather and latex | Lesbian games |
| Masturbation | Visits |
| Whip | Rimjob passive |
| Role play | Soft-Dominate Games |
| Special requests on request | Toys |
| Striptease | Tantra massage |
| Telephone sex | Overnight guest |
| Submission | Vacation accompaniment |
| View all | |
No reviews have been given yet.
Ruf mich an
