Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Delia100 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Saarland
- Saarbrücken
- Delia100
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Height | 167cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 80D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Height | 167cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 80D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Medium |
| Weight | 54kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | Discreet |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| Hip size | 94 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 69 | Anus lick |
| Spit on | Blowjob |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Threesome (2 women) |
| Deep throat | Humiliation |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Fisting | Fingering |
| Französisch aktiv | Französisch passiv |
| Soulful sex | Girlfriend sex |
| Testicles lick | Intimate massage |
| Cuddle | Lesbian games |
| Masturbation | Penis and testicular torture |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Striptease | Submission |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
