Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of TS ivonne2 to see 6 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send TS ivonne2 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Hamburg
- Bergedorf
- TS ivonne2
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 30 |
| Height | 169cm |
| Gender | Female |
| Bra size | B |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| Age | 30 |
| Height | 169cm |
| Gender | Female |
| Bra size | B |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 60kg |
| Hair colour | Red |
| Hair length | Long |
| Skin colour | Fair |
| Breast type | Silicone |
| Dress size | 38 |
| View all | |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Spit on |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Dirty talk |
| Doggy | Dildo games active |
| Dildo games passive | Fingering |
| French active | French passive |
| Soulful sex | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Masturbation |
| Special requests on request | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
