Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Sofia neu! Große Bussen 90 E Natur to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Sofia neu! Große Bussen 90 E Natur a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Bayern
- Bayreuth
- Sofia neu! Große Bussen 90 E Natur
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 35 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 95DD |
| Body type | Medium |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Age | 35 |
| Height | 168cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 95DD |
| Body type | Medium |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 74kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Smoker | No |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | Visible |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 38 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Spit on | Bath/Shower |
| BDSM | Titty fuck |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominatrix | Dominant |
| Threesome (2 women) | Dildo games active |
| Dildo games passive | Deep throat |
| Humiliation | Erotic massage |
| Extra long prelude | Bondage games active |
| Fetish | Fingering |
| Photo/video recordings | French active |
| French passive | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Lack, leather and latex | Masturbation |
| Pee active | Nuru massage |
| Whip | Po massage |
| Rimjob passive | Role play |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Spanking active | Spanking passive |
| Toys | Striptease |
| Tantra massage | Thai massage |
| Toilet education active | TV education active |
| Untouchable | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
