We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Manage cookies Leave
- Deutschland
- Baden-Württemberg
- Melissa930
500 characters left
Melissa930
Warenburgstr 4 78050,Villingen Schwenningen
| Age | 28 |
| Height | 166cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 75A |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| View all View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
Working hours
| Monday | Morning, Afternoon, Evening |
| Tuesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Wednesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Thursday | Morning, Afternoon, Evening |
| Friday | Morning, Afternoon, Evening |
| Saturday | Morning, Afternoon, Evening |
| Sunday | Morning, Afternoon, Evening |
Location
Services
| Bath/Shower | Titty fuck |
| CBT | Double penetration |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Erotic massage |
| Extra long prelude | Fat Admirer |
| Foot fetish | Bondage games active |
| Fetish | Fingering |
| Französisch aktiv | Französisch passiv |
| Facesitting | Full body massage |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Lack, leather and latex |
| Masturbation | Pee active |
| Pee passive | Role play |
| Striptease | French kisses |
All features
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 55kg |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| Languages | German, Turkish |
About me
Top Sex-Gespielin für den Geilsten Sex deines Lebens!
Natürlich riemiges Girl mag es schön geil in alle Positionen und Liebeslöchern...
die gebuchte Zeit wird immer voll ausgenutzt oder gern auch mal überzogen, wenn es geil ist.
Melisa, 3-L*** Spezialistin 100% vers**t!
27 Jahre, 164cm groß, KF34, BH 70A, brünett und Aalglatt rasiert.
Bei mir gibt es Sex in allen Spielarten:
Küssen mit Z*ng*, Fran. Fast alle Varianten, DT, Gesichtsbes., 69, schmusen, duschen, durchf*ngern, R*mm*ng, EL,
GV (safe), GF6, AV total, NS(a/p), D*ld*- und L*sb*spiele, Busenerotik, anspr*tz*n,
Nylons, Striptease, MMF, public Sex, FS, ZA passiv, Foto / Film, erot. Massage (B2B). Gerne auch Paare für das Überschreiten von Grenzen.
Privat und diskret besuchbar. Gerne auch Hausbesuche.
Melde dich jetzt mal bei mir…
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
REVIEWS
No reviews have been given yet.
Other Ads

