Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Lieschen88 to see 2 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Lieschen88 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Sachsen-Anhalt
- Naumburg (Saale)
- Lieschen88
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 38 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Body type | Very curvy |
| Meeting point | Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| Age | 38 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Body type | Very curvy |
| Meeting point | Outcall |
| Weight | 100kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Mixed |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Short |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| View all | |
| Evening accompaniment | Spit on |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Dirty talk |
| Doggy | Dildo games active |
| Dildo games passive | Erotic massage |
| Extra long prelude | Fetish |
| Fingering | French active |
| French passive | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hostess | Cum on body |
| Cuddle | Pee active |
| Pee passive | Visits |
| Role play | Special requests on request |
| Toys | Squirt |
| Overnight guest | Untouchable |
| Vacation accompaniment | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.
