Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Letshaverealfun to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Letshaverealfun a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Nordrhein-Westfalen
- Minden
- Letshaverealfun
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 33 |
| Height | 192cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Overnight | - | €550 |
| Age | 33 |
| Height | 192cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 85kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | Visible |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Afternoon Evening |
| Tuesday | Afternoon Evening |
| Wednesday | Afternoon Evening |
| Thursday | Afternoon Evening |
| Friday | Afternoon Evening |
| Saturday | Afternoon Evening |
| Sunday | Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Spit on |
| Bath/Shower | BDSM |
| Blowjob | Titty fuck |
| Choking | Dirty talk |
| Doggy | Dominant |
| Double penetration | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Deep throat |
| Humiliation | Erotic massage |
| Extra long prelude | Bondage games active |
| Bondage games passive | Fingering |
| Facesitting | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Cum on body | Masturbation |
| Nipple games | Role play |
| Special requests on request | Spanking active |
| Squirt | Overnight guest |
| View all | |
No reviews have been given yet.
