Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of ComtesseCoco to see 18 exclusive photos and 17 exclusive videos
- Deutschland
- Nordrhein-Westfalen
- Düsseldorf
- ComtesseCoco
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.



| Age | 38 |
| Height | 166cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75E |
| Category | Amateur |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!


Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | €250 | - |
| 1 Hour | €350 | €250 |
| 2 Hours | €600 | €450 |
| 3 Hours | €800 | €650 |
| 4 Hours | €1000 | €850 |
| Overnight | - | €2000 |
| Age | 38 |
| Height | 166cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75E |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Body type | Curvy |
| Weight | 68kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | No |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Long |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 40 |
| Hip size | 106 |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning |
| Wednesday | Morning Afternoon |
| Thursday | Morning Evening |
| Friday | Morning Afternoon |
| Saturday | Afternoon |
| Sunday | Not available |
| Evening accompaniment | BDSM |
| Titty fuck | CBT |
| Choking | Dominatrix |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fetish | Französisch passiv |
| Facesitting | Gangbang |
| Full body massage | Cum on body |
| Lack, leather and latex | Nipple games |
| Pee active | Penis and testicular torture |
| Rimjob passive | Role play |
| Spanking active | Strap-on |
| Strangle | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
