Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Sunshinelove745 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Sunshinelove745 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Baden-Württemberg
- Sunshinelove745
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 64 |
| Height | 175cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | 75A |
| Body type | Curvy |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €50 | - |
| 1 Hour | €100 | - |
| Age | 64 |
| Height | 175cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | 75A |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Weight | 89kg |
| Orientation | Bi-interested |
| Ethnicity | Other |
| Smoker | No |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 50 |
| Hip size | 110 |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Afternoon |
| Tuesday | Afternoon |
| Wednesday | Afternoon |
| Thursday | Afternoon |
| Friday | Afternoon |
| Saturday | Afternoon |
| Sunday | Afternoon |
| 69 | Anus lick |
| Blowjob | Titty fuck |
| Deep throat | Foot fetish |
| Bondage games passive | Fetish |
| Fingering | Photo/video recordings |
| French active | French passive |
| Facesitting | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Hand relaxation | Testicles lick |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Lesbian games |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee passive | Visits |
| Po massage | Role play |
| Special requests on request | Striptease |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
Ja reale Dates gegen TG. Kein Internetsex! Und nur in meiner Region Postleitzahl 74595 plus 80km in Hohenlohe Baden-Württemberg Germany!
Kein Arschsex, kein Arschficken - weder bei dir noch bei mir!
Ich habe gute Erfahrungen mit Mann, Frau, Paar (w/m, w/w + w/Trans) und Shemale von Sex normal bis SM.
Ich biete jeder Frau ein langes Vorspiel mit Mund Zunge Mund und GV in allen Stellungen bis zum Höhepunkt ! Bei Mann + Trans biete ich Vorspiel, knutschen, blasen, wixen mit Mund Hände und Zunge. Du darfst mich gerne auch anspritzen! Großer Nylonfetisch vorhanden.
Ich bin passiv und gebe keinen NS. Empfange NS aber direkt ab Quelle.
Analsex, Schmerzen, Blut, bleibende Spuren, Kinder, Tiere und Ungesetzliches.
Fragt mich einfach ich bin offen privat und tolerant.
Nur nach vorheriger Absprache per Chat, keine Anrufe! Meistens wochentags nachmittags oder WE Sa+So nachmittags!
Ja, eine Chat-Anfrage nur mit "Hi oder Hey" ohne Infos wird gelöscht. Telefonanrufe werden nicht beantwortet.
