Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of JULIA FOR YOU 😉💫 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Bayern
- München
- JULIA FOR YOU 😉💫
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 51 |
| Height | 168cm |
| Nationality | United States |
| Gender | Female |
| Bra size | 85E |
| Category | Amateur |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1 Hour | - | €200 |
| Overnight | - | €1000 |
| Age | 51 |
| Height | 168cm |
| Nationality | United States |
| Gender | Female |
| Bra size | 85E |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Curvy |
| Weight | 70kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Very large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 42 |
| Languages | German, English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Anal sex |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominant | Dildo games active |
| Dildo games passive | Humiliation |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Foot fetish | Fetish |
| Fingering | Französisch aktiv |
| Französisch passiv | Facesitting |
| Gangbang | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Testicles lick | Active caviar |
| Cuddle | Masturbation |
| Pee active | Rimjob passive |
| Special requests on request | Spanking active |
| Toys | Squirt |
| Strap-on | Toilet education active |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
