Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Pedro1973 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Baden-Württemberg
- Pforzheim
- Pedro1973
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.
| Age | 50 |
| Height | 180cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | - | €70 |
| 1 Hour | - | €150 |
| 2 Hours | - | €300 |
| 3 Hours | - | €450 |
| 4 Hours | - | €570 |
| Overnight | - | €700 |
| Age | 50 |
| Height | 180cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Male |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 86kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Social |
| Hair colour | Blond |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Languages | Deutsch |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Not available |
| Tuesday | Not available |
| Wednesday | Not available |
| Thursday | Afternoon |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Anal sex |
| Spit on | Bath/Shower |
| Dirty talk | Doggy |
| Double penetration | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Humiliation |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Foot fetish | Bondage games passive |
| Fetish | Fisting |
| Fingering | Photo/video recordings |
| Französisch aktiv | Französisch passiv |
| Facesitting | Gangbang |
| Full body massage | Soulful sex |
| Facial | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Testicles lick |
| Hostess | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Pee active |
| Pee passive | Visits |
| Pet Play | Po massage |
| Rimjob active | Rimjob passive |
| Role play | Special requests on request |
| Spanking active | Spanking passive |
| Toys | Squirt |
| Strap-on | Overnight guest |
| Vacation accompaniment | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.