Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of basti2411 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send basti2411 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Brandenburg
- basti2411
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.
| Age | 26 |
| Height | 182cm |
| Gender | Male |
| Body type | Athletic |
| Meeting point | Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | - | €50 |
| 1 Hour | - | €100 |
| 2 Hours | - | €150 |
| 3 Hours | - | €150 |
| 4 Hours | - | €150 |
| Age | 26 |
| Height | 182cm |
| Gender | Male |
| Body type | Athletic |
| Meeting point | Outcall |
| Weight | 95kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Languages | German, English |
| View all | |
| 69 | Anal sex |
| Spit on | Bath/Shower |
| Blowjob | Choking |
| Doggy | Dildo games active |
| Dildo games passive | Deep throat |
| Extra long prelude | Fingering |
| French active | French passive |
| Facesitting | Gangbang |
| Soulful sex | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Testicles lick |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Pee active |
| Pee passive | Visits |
| Po massage | Rimjob active |
| Rimjob passive | Role play |
| Spanking active | Spanking passive |
| Strap-on | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.