Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Ilieva_peeva12 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Ilieva_peeva12 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Ilieva_peeva12
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 32 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Serbia |
| Gender | Female |
| Bra size | 75C |
| Body type | Medium |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Age | 32 |
| Height | 160cm |
| Nationality | Serbia |
| Gender | Female |
| Bra size | 75C |
| Body type | Medium |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 65kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 38 |
| Hip size | 90 |
| Languages | German, Serbian |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Anal sex |
| Spit on | Bath/Shower |
| Blowjob | Titty fuck |
| Choking | Dirty talk |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Threesome (2 women) |
| Dildo games passive | Erotic massage |
| Foot fetish | Bondage games passive |
| Fingering | French passive |
| Facesitting | Full body massage |
| Soulful sex | Passive caviar |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee passive | Po massage |
| Soft-Dominate Games | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.
