We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Manage cookies Leave
- Deutschland
- Bayern
- Kempten
- Barby im Laufhaus 109
500 characters left
Barby im Laufhaus 109
D-87435 Kempten, Auf’m Plätzle 4
| Age | 26 |
| Height | 160cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 70A |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| View all View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
Private Gallery
4
Premium photos
Working hours
| Monday | Morning, Afternoon, Evening |
| Tuesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Wednesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Thursday | Morning, Afternoon, Evening |
| Friday | Morning, Afternoon, Evening |
| Saturday | Morning, Afternoon, Evening |
| Sunday | Morning, Afternoon, Evening |
Location
Services
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Bath/Shower |
| Blowjob | Titty fuck |
| Dirty talk | Doggy |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Erotic massage |
| Extra long prelude | Foot fetish |
| Fingering | Französisch aktiv |
| Französisch passiv | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Pee active |
| Po massage | Role play |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Spanking aktiv | Striptease |
| Tantra massage | Thai massage |
| Untouchable |
All features
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Curvy |
| Weight | 60kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Olive |
| Breast size | Small |
| Dress size | 38 |
| Languages | Deutsch |
About me
LAUFHAUS 109
***
BARBY
Noch wilder noch heißer, noch Leidenschaftlicher...?
Suchst du so was?
Super dann hast du mich, deine, sexy Lady gefunden...
Ich reiße dich aus all deinen Fantasien, denn bei mir erlebst du mehr als nur 0/8/15!!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
REVIEWS
No reviews have been given yet.
Other Ads

