Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Latina18 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Bayern
- München
- Maxvorstadt
- Latina18
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 21 |
| Height | 167cm |
| Nationality | Dominican Republic |
| Gender | Female |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1 Hour | - | €200 |
| 2 Hours | - | €400 |
| 3 Hours | - | €600 |
| 4 Hours | - | €800 |
| Overnight | - | €1300 |
| Age | 21 |
| Height | 167cm |
| Nationality | Dominican Republic |
| Gender | Female |
| Category | Amateur |
| Meeting point | Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Very curvy |
| Weight | 85kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Latin American |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Olive |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Languages | German, Spanish |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Spit on |
| Bath/Shower | BDSM |
| Blowjob | Titty fuck |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Double penetration |
| Dildo games active | Humiliation |
| Extra long prelude | Bondage games active |
| Fingering | Französisch aktiv |
| Gangbang | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Testicles lick | Cuddle |
| Masturbation | Pee active |
| Role play | Toys |
| Telephone sex | Overnight guest |
| Submission | Vacation accompaniment |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
