Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Lady_Gothic to see 173 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Berlin
- Lady_Gothic
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 22 |
| Height | 153cm |
| Nationality | Netherlands |
| Gender | Female |
| Bra size | 80D |
| Category | Professional |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | €75 | €100 |
| 1 Hour | €150 | €200 |
| 2 Hours | €200 | €250 |
| 3 Hours | €350 | €400 |
| 4 Hours | €500 | €550 |
| Overnight | €700 | €1000 |
| Age | 22 |
| Height | 153cm |
| Nationality | Netherlands |
| Gender | Female |
| Bra size | 80D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Outcall |
| Pubic hair | Natural |
| Body type | Medium |
| Weight | 60kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Other |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | Many |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 38 |
| Hip size | 86 |
| Languages | German, Dutch |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Afternoon Evening |
| Tuesday | Afternoon Evening |
| Wednesday | Afternoon Evening |
| Thursday | Afternoon Evening |
| Friday | Afternoon Evening |
| Saturday | Afternoon Evening |
| Sunday | Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Bath/Shower |
| BDSM | Blowjob |
| Titty fuck | Choking |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominatrix | Dominant |
| Double penetration | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Erotic massage |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fetish | Fingering |
| Photo/video recordings | Facesitting |
| Gangbang | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Testicles lick |
| Cum on body | Lack, leather and latex |
| Lesbian games | Masturbation |
| Nipple games | Visits |
| Whip | Role play |
| Special requests on request | Spanking active |
| Spanking passive | Toys |
| Squirt | Strap-on |
| Submission | Strangle |
| View all | |
Hey liebe Erobella Community, Ich habe folgendes Problem: Mein Postfach Symbol weißt auf 2 neue Nachrichten hin, werden mir jedoch nach betreten des Eingangs nicht im Postfach angezeigt (auch nicht im Spam Ordner). Selbst nachdem ich mich mehrmals vollständig abgemeldet und auch wieder angemeldet habe, gab es keine Veränderung/Verbesserung. Das nervt Extrem. Gerade mich als Autistin macht das noch viel wahnsinniger und lässt mir keine ruhe. Was kann ich jetzt noch machen um das problem zu lösen, kann mir da einer helfen? Mit freundlichen grüßen Lady_Gothic
