Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Tantra Bizarre Herrin Rita to see 7 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Tantra Bizarre Herrin Rita a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Sachsen
- Leipzig
- Tantra Bizarre Herrin Rita
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


Tantra Bizarre Herrin Rita
Lützner Straße 129, in 04179 Leipzig. Klingt: Bizarre Tantra Studio (Erdgeschoss links). https://maps.app.goo.gl/BLbFEQL6NKkz7r2u5
| Age | 37 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Ukraine |
| Gender | Female |
| Bra size | 85C |
| Body type | - |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| Age | 37 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Ukraine |
| Gender | Female |
| Bra size | 85C |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 65kg |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Tattoos | Visible |
| Dress size | 40 |
| Languages | English, Russian, Ukrainian |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| Spit on | Bath/Shower |
| BDSM | Dominatrix |
| Dominant | Dildo games active |
| Humiliation | Erotic massage |
| Fat Admirer | Foot fetish |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fetish | Fisting |
| Facesitting | Full body massage |
| Intimate massage | Lack, leather and latex |
| Pee active | Nuru massage |
| Whip | Po massage |
| Role play | Soft-Dominate Games |
| Special requests on request | Spanking active |
| Spanking passive | Tantra massage |
| Thai massage | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
