Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Lady Jolie aus Frankreich to see 2 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Lady Jolie aus Frankreich a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Bayern
- Lady Jolie aus Frankreich
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 39 |
| Height | 180cm |
| Gender | Female |
| Bra size | D |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium content from of videos and photos or request custom content made just for you in the chat
| Age | 39 |
| Height | 180cm |
| Gender | Female |
| Bra size | D |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 65kg |
| Smoker | Yes |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Anal sex |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Dirty talk |
| Double penetration | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Foot fetish |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fisting | Facesitting |
| Girlfriend sex | Hand relaxation |
| Cum on body | Cuddle |
| Lack, leather and latex | Pee active |
| Pee passive | Thai massage |
| View all | |
No reviews have been given yet.
