Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of TS Alex 💦 Aktive&Passive to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send TS Alex 💦 Aktive&Passive a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Niedersachsen
- Landkreis Emsland
- TS Alex 💦 Aktive&Passive
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Height | 165cm |
| Nationality | Greece |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | A |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Height | 165cm |
| Nationality | Greece |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | A |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Weight | 57kg |
| Hair colour | Black |
| Skin colour | Fair |
| View all | |
| Monday | Morning Afternoon |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Titty fuck |
| Dirty talk | Doggy |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| French active | French passive |
| Full body massage | Soulful sex |
| Girlfriend sex | Hand relaxation |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Masturbation |
| Pee active | Po massage |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Spanking active | Tantra massage |
| Thai massage | Untouchable |
| View all | |
No reviews have been given yet.
