Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of herrinsarah0711 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
- Deutschland
- Baden-Württemberg
- Stuttgart
- herrinsarah0711
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 35 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75B |
| Category | Professional |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €150 | - |
| 1 Hour | €250 | - |
| Age | 35 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75B |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 50kg |
| Orientation | Bi-interested |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Social |
| Hair colour | Brown |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Many |
| Piercings | None |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 32 |
| Hip size | 86 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Evening accompaniment | Anal sex |
| Spit on | Bath/Shower |
| BDSM | Blowjob |
| CBT | Choking |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominatrix | Dominant |
| Double penetration | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Deep throat |
| Humiliation | Erotic massage |
| Extra long prelude | Fat Admirer |
| Foot fetish | Bondage games active |
| Fetish | Fisting |
| Fingering | Photo/video recordings |
| Facesitting | Gangbang |
| Hand relaxation | Hostess |
| Active caviar | Lack, leather and latex |
| Lesbian games | Masturbation |
| Nipple games | Pee active |
| Visits | Whip |
| Penis and testicular torture | Pet Play |
| Po massage | Role play |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Spanking active | Toys |
| Squirt | Strap-on |
| Striptease | Toilet education active |
| TV education active | Overnight guest |
| Untouchable | Submission |
| Vacation accompaniment | Strangle |
| View all | |
No reviews have been given yet.
