Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Lorena06 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Lorena06 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Hessen
- Lorena06
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Height | 155cm |
| Nationality | Spain |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €100 | - |
| 1 Hour | €150 | - |
| 2 Hours | €250 | - |
| 3 Hours | €350 | - |
| 4 Hours | €450 | - |
| Overnight | €1300 | - |
| Height | 155cm |
| Nationality | Spain |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 64kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Hair colour | Brown |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Tanned |
| Piercings | Discreet |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Evening |
| Tuesday | Morning Evening |
| Wednesday | Morning Evening |
| Thursday | Morning Evening |
| Friday | Morning Evening |
| Saturday | Evening |
| Sunday | Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Spit on |
| Bath/Shower | BDSM |
| Blowjob | Titty fuck |
| CBT | Dirty talk |
| Doggy | Dominatrix |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Humiliation | Erotic massage |
| Extra long prelude | Foot fetish |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fetish | Fisting |
| Fingering | French active |
| French passive | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Intimate massage | Active caviar |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee active | Nuru massage |
| Whip | Penis and testicular torture |
| Po massage | Role play |
| Soft-Dominate Games | Special requests on request |
| Spanking active | Toys |
| Striptease | Tantra massage |
| Telephone sex | Toilet education active |
| TV education active | Overnight guest |
| Vacation accompaniment | |
| View all | |
