We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Manage cookies Leave
- Deutschland
- Baden-Württemberg
- Backnang
- Herrin 🔱 Bella 🔱 Luxury DOMINA
Â
500 characters left
Herrin 🔱 Bella 🔱 Luxury DOMINA
Blaubeurer Str. 102
| Age | 35 |
| Height | 177cm |
| Nationality | Germany |
| Gender | Female |
| Bra size | 75A |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall |
| View all View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
Working hours
| Monday | Morning, Afternoon, Evening |
| Tuesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Wednesday | Morning, Afternoon, Evening |
| Thursday | Morning, Afternoon, Evening |
| Friday | Morning, Afternoon, Evening |
| Saturday | Morning, Afternoon, Evening |
| Sunday | Morning, Afternoon, Evening |
Location
Services
| Anal sex | Spit on |
| Bath/Shower | BDSM |
| Dominatrix | Dominant |
| Dildo games active | Humiliation |
| Foot fetish | Bondage games active |
| Fetish | Lack, leather and latex |
| Nuru massage | Whip |
| Role play | Soft-Dominate Games |
| Special requests on request |
All features
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Slim |
| Weight | 70kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | None |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| Languages | German, English |
About me
Ich bin die Herrin/Mutti Bella 34Jahre Jung eine Frau, die Dominanz nicht spielt – ich verkörpere sie.
Meine Autorität ist echt, meine Führung klar, und meine langjährige Erfahrung aus der Schweiz spürt man in jeder Sekunde.
Ich arbeite präzise, strukturiert und mit einem tiefen Verständnis für Macht, Psychologie und Kontrolle.
Die Sinne einzusetzen – Stimme, Blick, Präsenz, Nähe und Entzug – ist meine Kunst.
Ich führe, du folgst. Punkt.
Was du bei mir erwarten kannst:
• Dominante Rollenspiele mit echtem Machtgefälle
• B*ndage & Fi*ier*ng – kontrolliert, sicher, professionell
• Impact Play (Pei******, G*rte, Pa**el, Sp*nkin*)
• Psychologische Dominanz & Mind-Play
• Sinnesführung
• Klassische Domina-Rituale & Disziplin
• Präzise gesetzte Dem. auf hohem Niveau
• Strenge Regeln, klare Führung, konsequente Umsetzung
Ich arbeite nicht halbherzig und nicht auf Amateur-Niveau.
Meine Professionalität, meine Erfahrung und meine Dominanz verkörpere Ich Real!!!!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
REVIEWS
No reviews have been given yet.
Other Ads

