Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Süße Maja to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Süße Maja a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 32 |
| Height | 151cm |
| Nationality | Poland |
| Gender | Female |
| Bra size | 70D |
| Body type | Slim |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €100 | - |
| 1 Hour | €150 | - |
| Age | 32 |
| Height | 151cm |
| Nationality | Poland |
| Gender | Female |
| Bra size | 70D |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 48kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Smoker | Yes |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Breast size | Large |
| Breast type | Silicone |
| Dress size | 34 |
| Languages | German, Polish |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Anus lick |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Erotic massage |
| Extra long prelude | French active |
| French passive | Facesitting |
| Soulful sex | Facial |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Masturbation |
| Pee active | Pee passive |
| Rimjob active | Rimjob passive |
| French kisses | |
| View all | |
