Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Samantha1012 to see 0 exclusive photos and 0 exclusive videos
Send a Tip
send Samantha1012 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Deutschland
- Hamburg
- Harburg
- Samantha1012
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 33 |
| Height | 161cm |
| Nationality | Dominican Republic |
| Gender | Female |
| Bra size | 90C |
| Body type | Medium |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €80 | - |
| 1 Hour | €150 | - |
| 2 Hours | €280 | - |
| 3 Hours | €430 | - |
| 4 Hours | €580 | - |
| Age | 33 |
| Height | 161cm |
| Nationality | Dominican Republic |
| Gender | Female |
| Bra size | 90C |
| Body type | Medium |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Weight | 60kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Latin American |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Brown |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | Discreet |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 38 |
| Languages | English, Spanish, Italian |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Anus lick |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Doggy | Dominant |
| Threesome (2 women) | Deep throat |
| Erotic massage | Foot fetish |
| French active | French passive |
| Full body massage | Hand relaxation |
| Testicles lick | Intimate massage |
| Cum on body | Masturbation |
| Po massage | Role play |
| Toys | Striptease |
| View all | |
No reviews have been given yet.
