Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Sabrina6 to see 0 exclusive photos
- Österreich
- Wien
- Sabrina6
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 37 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Hungary |
| Gender | Female |
| Bra size | B |
| Category | Professional |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €60 | - |
| 1 Hour | €100 | - |
| 2 Hours | €200 | - |
| Age | 37 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Hungary |
| Gender | Female |
| Bra size | B |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Curvy |
| Weight | 70kg |
| Smoker | No |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | Discreet |
| Piercings | None |
| Breast type | Natural |
| Languages | Deutsch |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Blowjob |
| Titty fuck | Dildo games active |
| Dildo games passive | Erotic massage |
| Foot fetish | Französisch aktiv |
| Französisch passiv | Facesitting |
| Full body massage | Facial |
| Vaginal sex | Hand relaxation |
| Testicles lick | Intimate massage |
| Cum on body | Nipple games |
| Pee active | Po massage |
| Spanking active | Strap-on |
| View all | |
No reviews have been given yet.
