Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of La tua Valeria to see 0 exclusive photos
Send a Tip
send La tua Valeria a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 29 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Italy |
| Gender | Female |
| Bra size | 80C |
| Body type | Athletic |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | €150 | - |
| 1 Hour | €250 | - |
| 2 Hours | €450 | - |
| Age | 29 |
| Height | 170cm |
| Nationality | Italy |
| Gender | Female |
| Bra size | 80C |
| Body type | Athletic |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Weight | 78kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Mixed |
| Smoker | Social |
| Hair colour | Black |
| Skin colour | Olive |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | Discreet |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 42 |
| Hip size | 106 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon |
| Tuesday | Morning Afternoon |
| Wednesday | Morning Afternoon |
| Thursday | Morning Afternoon |
| Friday | Morning Afternoon |
| Saturday | Morning Afternoon |
| Sunday | Not available |
| 69 | Evening accompaniment |
| Spit on | BDSM |
| Blowjob | Choking |
| Dirty talk | Dominatrix |
| Dominant | Humiliation |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Fetish | Facesitting |
| Full body massage | Cum on body |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee active | Special requests on request |
| Tantra massage | Vacation accompaniment |
| View all | |
No reviews have been given yet.
Ti ricevo in un uno studio olistico privato e professionale a Busto Arsizio dove non mancheranno discrezione, eleganza e comfort. Ogni momento con me sarà curato e gestito nei minimi dettagli. Non dovrai aspettare inutilmente, non dovrai rilasciare i tuoi documenti come in motel e soprattutto sei fuori dagli sguardi indiscreti.
Si ricevo esclusivamente su appuntamento per gestire il nostro incontro nei migliori dei modi, senza fretta ed inutili fraintendimenti. Solitamente il preavviso minimo è di 1 ora.
Accetto tutti i pagamenti. Dai contanti, a PayPal alla revolut. Inoltre, essendo in un contesto olistico, sono dotata anche di pos per pagamenti diretti con carta.
Se cerchi relax ed erotismo sei nel posto giusto. Quando sarai accolto, ti chiederò se gradisci acqua e caffè. Successivamente, ti consegno un asciugamano pulito e ti accompagnerò in doccia. A quel punto poi inizierà poi la nostra effettiva ora insieme, dove procederò con un bellissimo e rilassante massaggio tantra, coinvolgendoti eroticamente e rilassandoti nello stesso momento! Olio caldo, effetti cromatici, musica soft di sottofondo e aromi d'incenso ci accompagneranno nel nostro momento insieme!
Gradisco persone molto rispettose e dedite all'ascolto dell'altro. Non tollero la cattiva igiene, la doccia è in dotazione nel mio locale, sentiti libero di usufruirla! :) Ogni rapporto di natura intima è assolutamente protetta per evitare conseguenze indesiderate per entrambi. Se hai un imprevisto o un ritardo, avvisami ! Prometto che non mangio :)
Sono un'ottima dominatrice, quindi se il tuo ramo è anche un po' di fetish e BDSM, so avere una personalità molto versatile :)
