Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of TsSassySin to see 56 exclusive photos
Send a Tip
send TsSassySin a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Australia
- TsSassySin
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


TsSassySin
VerifiedMelbourne
Last online: today| Age | 38 |
| Height | 173cm |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | E |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | $200 | - |
| 1 Hour | $300 | $500 |
| 2 Hours | - | $900 |
| Age | 38 |
| Height | 173cm |
| Gender | Transsexual |
| Bra size | E |
| Body type | Curvy |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 80kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Asian |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Hair length | Mid length |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | Visible |
| Piercings | Visible |
| Breast size | Large |
| Breast type | Silicone |
| Dress size | 38 |
| Hip size | 106 |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Afternoon Evening |
| Wednesday | Afternoon |
| Thursday | Afternoon Evening |
| Friday | Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Not available |
| 69 | Anus lick |
| Anal sex | Spit on |
| Bath/Shower | BDSM |
| Blowjob | Titty fuck |
| Choking | Dirty talk |
| Doggy | Dominatrix |
| Dominant | Dildo games active |
| Deep throat | Humiliation |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Bondage games active | Bondage games passive |
| Fetish | Fisting |
| Fingering | Photo/video recordings |
| French active | Facesitting |
| Full body massage | Facial |
| Girlfriend sex | Hand relaxation |
| Intimate massage | Cum on body |
| Lack, leather and latex | Masturbation |
| Nipple games | Pee active |
| Visits | Whip |
| Penis and testicular torture | Role play |
| Special requests on request | Spanking active |
| Spanking passive | Toys |
| Strap-on | Striptease |
| Telephone sex | Toilet education active |
| Untouchable | Submission |
| Vacation accompaniment | French kisses |
| View all | |
My working hours vary depending on my availability, as I’m no longer a full-time escort.
Hygiene is very important to me, so I’d appreciate you having a fresh shower before our session.
I maintain a strong commitment to professionalism, privacy and confidentiality.
Yes, although cash is preferred, I also accept bank transfer and PayID.
Cross Dressing Session: $150 - $250 >< Mild Fetishes: $100 - $300 >< Hardcore Fetishes: $500 - $1200 >< Dirty Panty for Sale w/ Sassy's Pre-Cum: $350 >< Dirty Panty for Sale w/ Sassy's Cum: $550 >< Used Condom w/ Cum: $150 >< Phone Sex - 20 Mins: $150 >< Sexting - 20 Mins: $120 (Additional of $80/per Image requests) >< Video/Virtual Chat (Clean) 10 Mins: $80 >< Video/Virtual Chat (Dirty) 15 Mins: $250
Anything is possible within my personal boundaries, and of course it comes with a fee depending on the type and level of content requested.
