Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Mrs Jones to see 0 exclusive photos
Send a Tip
send Mrs Jones a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Australia
- Mrs Jones
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 65 |
| Height | 163cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Female |
| Bra size | DD |
| Body type | Athletic |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | $250 | - |
| 1 Hour | $400 | - |
| 2 Hours | $800 | - |
| 3 Hours | $1200 | - |
| Age | 65 |
| Height | 163cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Female |
| Bra size | DD |
| Body type | Athletic |
| Meeting point | Incall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 64kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | No |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Blue |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | Discreet |
| Breast size | Medium |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 34 |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Not available |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| Evening accompaniment | Blowjob |
| Titty fuck | Doggy |
| Erotic massage | Full body massage |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Hostess |
| Intimate massage | Cum on body |
| Cuddle | Masturbation |
| Visits | Strap-on |
| View all | |
No reviews have been given yet.
