Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Gemma Sydney to see 0 exclusive photos
Send a Tip
send Gemma Sydney a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.

| Age | 35 |
| Height | 158cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Female |
| Bra size | A |
| Body type | Slim |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 1/2 Hour | $200 | $300 |
| 1 Hour | $350 | $450 |
| 4 Hours | $1200 | $1600 |
| Age | 35 |
| Height | 158cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Female |
| Bra size | A |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 45kg |
| Ethnicity | Asian |
| Smoker | No |
| Hair colour | Black |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 36 |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Evening accompaniment |
| Anal sex | Bath/Shower |
| Blowjob | Doggy |
| Erotic massage | Foot fetish |
| Fisting | Fingering |
| Full body massage | Girlfriend sex |
| Intimate massage | Cuddle |
| Nuru massage | Rimjob active |
| Toys | Strap-on |
| Overnight guest | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.
