Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Sofia23 to see 4 exclusive photos
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 25 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Japan |
| Gender | Female |
| Bra size | 60D |
| Category | Professional |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | $150 | - |
| 1 Hour | $250 | $500 |
| Overnight | $5000 | - |
| Age | 25 |
| Height | 165cm |
| Nationality | Japan |
| Gender | Female |
| Bra size | 60D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Curvy |
| Weight | 47kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Mixed |
| Smoker | No |
| Hair colour | Brown |
| Eye colour | Brown |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 32 |
| Hip size | 86 |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Morning Afternoon Evening |
| Friday | Morning Afternoon Evening |
| Saturday | Morning Afternoon Evening |
| Sunday | Morning Afternoon Evening |
| 69 | Anal sex |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Dirty talk |
| Doggy | Threesome (2 women) |
| Deep throat | Erotic massage |
| Fingering | Full body massage |
| Girlfriend sex | Hand relaxation |
| Cum on body | Cuddle |
| Nuru massage | Rimjob active |
| Overnight guest | French kisses |
| View all | |
No reviews have been given yet.
