Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
Purchase 7-day access to the private galleries of Lola de la Rose to see 7 exclusive photos
- Australia
- Queensland
- Brisbane
- Fortitude Valley
- Lola de la Rose
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 26 |
| Height | 167cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 70D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | $450 | - |
| 1 Hour | $750 | - |
| Age | 26 |
| Height | 167cm |
| Gender | Female |
| Bra size | 70D |
| Category | Professional |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Body type | Athletic |
| Weight | 55kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Social |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Long |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Tanned |
| Tattoos | None |
| Piercings | None |
| Breast size | Large |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 34 |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| 69 | Evening accompaniment |
| Anus lick | Spit on |
| BDSM | Blowjob |
| Titty fuck | Choking |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominatrix | Dominant |
| Threesome (2 women) | Dildo games passive |
| Deep throat | Humiliation |
| Erotic massage | Extra long prelude |
| Foot fetish | Bondage games active |
| Fetish | Full body massage |
| Soulful sex | Facial |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Nipple games |
| Pee active | Visits |
| Whip | Rimjob active |
| Rimjob passive | Role play |
| Special requests on request | Spanking active |
| Spanking passive | Toys |
| Strap-on | Striptease |
| Telephone sex | Overnight guest |
| Submission | Vacation accompaniment |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
