Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Jake95446 to see 2 exclusive photos
Send a Tip
send Jake95446 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Australia
- New South Wales
- Hornsby
- Jake95446
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


| Age | 21 |
| Height | 178cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Male |
| Body type | Muscular |
| Meeting point | Incall & Outcall |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | $50 | $150 |
| 1 Hour | $100 | $250 |
| 2 Hours | $200 | $350 |
| 3 Hours | $300 | $450 |
| 4 Hours | $400 | $550 |
| Overnight | $700 | $850 |
| Age | 21 |
| Height | 178cm |
| Nationality | Australia |
| Gender | Male |
| Body type | Muscular |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Partially shaved |
| Weight | 76kg |
| Orientation | Heterosexual |
| Ethnicity | Other |
| Hair colour | Blond |
| Skin colour | Tanned |
| Piercings | Visible |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Morning Afternoon |
| Tuesday | Morning Afternoon |
| Wednesday | Morning Afternoon |
| Thursday | Morning Afternoon |
| Friday | Morning Afternoon |
| Saturday | Morning Afternoon |
| Sunday | Morning Afternoon |
| 69 | Anal sex |
| Bath/Shower | Blowjob |
| Titty fuck | Choking |
| Dirty talk | Doggy |
| Dominant | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Deep throat |
| Fisting | Fingering |
| Photo/video recordings | Facesitting |
| Full body massage | Soulful sex |
| Facial | Girlfriend sex |
| Vaginal sex | Testicles lick |
| Cum on body | Cuddle |
| Lesbian games | Masturbation |
| Nipple games | Pee active |
| Pee passive | Visits |
| Role play | Soft-Dominate Games |
| Special requests on request | Spanking active |
| Spanking passive | Toys |
| Squirt | Striptease |
| Submission | Vacation accompaniment |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
