Cookie Settings
We use cookies to offer you the best possible experience. Erobella shows erotic content, you must be over 18 years old to enter.
Register for free to use this feature
Benefits include:
- Unlimited Messaging with Escorts
- Save your favourite profiles
- View exclusive content
- Save subscribed premium galleries
- Discounts of up to 30% on credit purchases
- Go ad free
Purchase 7-day access to the private galleries of Carmela Coultier1 to see 72 exclusive photos
Send a Tip
send Carmela Coultier1 a Tip and show your appreciation.
Tips are non-refundable and cannot be applied to escort-related services including reservations, deposits, content, or physical goods.
Nice!
You have successfully tipped () with 0 credits
Send a Tip
Or Sign in and Purchase- Australia
- New South Wales
- Manly Vale
- Carmela Coultier1
500 characters left
500 characters left
Important! Before sharing your experience, make sure your text is suitable Guidelines . We take defamation very seriously.


Carmela Coultier1
VerifiedNorthern Beaches
Last online: today| Age | 33 |
| Height | 163cm |
| Nationality | Sweden |
| Gender | Female |
| Bra size | 65B |
| Body type | Slim |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!

Premium & Custom Content
Unlock the premium photos or request custom content made just for you in the chat
| 1/2 Hour | $500 | $500 |
| 1 Hour | $800 | $800 |
| 2 Hours | $1600 | $1600 |
| 3 Hours | $2400 | $24000 |
| 4 Hours | $3200 | $3200 |
| Overnight | $8500 | $8500 |
| Age | 33 |
| Height | 163cm |
| Nationality | Sweden |
| Gender | Female |
| Bra size | 65B |
| Body type | Slim |
| Meeting point | Incall & Outcall |
| Pubic hair | Completely shaved |
| Weight | 51kg |
| Orientation | Bisexual |
| Ethnicity | Caucasian (white) |
| Smoker | Social |
| Hair colour | Blond |
| Hair length | Short |
| Eye colour | Green |
| Skin colour | Fair |
| Tattoos | None |
| Piercings | Discreet |
| Breast size | Small |
| Breast type | Natural |
| Dress size | 32 |
| Hip size | 86 |
| Languages | English |
| View all | |
When contacting us, please mention that you saw this profile on Erobella.com!
| Monday | Afternoon Evening |
| Tuesday | Morning Afternoon Evening |
| Wednesday | Morning Afternoon Evening |
| Thursday | Afternoon Evening |
| Friday | Afternoon Evening |
| Saturday | Afternoon Evening |
| Sunday | Afternoon Evening |
| Evening accompaniment | Anus lick |
| Spit on | Bath/Shower |
| BDSM | Blowjob |
| Choking | Dirty talk |
| Doggy | Threesome (2 women) |
| Dildo games active | Dildo games passive |
| Deep throat | Fat Admirer |
| Foot fetish | Fingering |
| Photo/video recordings | Gangbang |
| Girlfriend sex | Vaginal sex |
| Hand relaxation | Testicles lick |
| Hostess | Intimate massage |
| Cum on body | Cuddle |
| Masturbation | Role play |
| Telephone sex | TV education active |
| Overnight guest | Untouchable |
| Submission | Vacation accompaniment |
| French kisses | |
| View all | |
No reviews have been given yet.
